Spa & Wellness


Boutique Otel Düzce Sürur bünyesinde hizmetinize sunulan SANTAI Spa & Wellness Yaşam Merkezinde  Yüzme Havuzu, Türk Hamamı , Sauna, ve Rahatlatıcı SPA Ritüellerine Kadar Herkes İçin Bir Uygulama Bulunmaktadır.

Sizleri Rahatlamak, Yenilenmek  Ve Yeni Güne Daha Aktif Başlamak İçin Kent İçine Kurulmuş SANTAI SPA Merkezimize Davet Ediyoruz.

 

 

 

Hamam


SANTAI SPA Merkezimizde bulunan Türk Hamamında Geleneksel Hamam Uygulamaları Yanında Tamamen Ruhunuza Ve Bedeninize Hitap Eden Hamam Ritüellerinin Keyfine Varın. Altın Bakımı İle Işıltınızı Ve Enerjinizi Arttırın, Aromatik Hamam Bakımlarıyla Ruhunuzu Dinlendirin.

Özel Olarak Hazırlanmış Ambiyansı Ve Ritüelleriyle Kendinizi Şımartın.

Türk Konuk Severliğini Dünyaya Gösteren, Ayrıca Kaliteyi Ve Konforu Bir Arada Yakalayabileceğiniz Boutique Otel Düzce Sürur’ un, Güler Yüzlü Yaklaşımı, Tecrübesi İle Daha Kapıdan İçeri Adımınızı Atar Atmaz Kendinizi Sıcak Bir Ortamda Hissedeceksiniz. Ayrıca Kendisini Sürekli Yenileyen Anlayış Ve Yaklaşımıyla Konaklama Kelimesine Yeni Bir Boyut Getirdiğimizi Göreceksiniz.

Tanıtım Videomuz

Flash Player Gerekli
Şehir Rehberi

DÜZCE'DE YAŞAM
TEM otoyolu güzergahında Ankara ve İstanbul’a ön bahçe özelliğindedir. Mavi ile yeşilin kucaklaştığı Karadeniz sahilleri büyük alanları kaplayan zümrüt ormanları, sayısız gölleri ve yaylaları, kaplıcaları, tarihi zenginlikleri saklayan bir İlimizdir.
Sosyal Medyalar
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - Otel Düzce Sürur