Bizden Haberler


Online Rezervasyon Sistemimiz Devrede
21/Aralık/2018

Yeni nesil online rezervasyon sistemimiz ile rezervasyonlarınızı kolayca yapabilir, ödemelerinizi vade farksız 9 taksit avantajıyla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen rezervasyon yapmak için tıklayınız.

Gelin Hamamı
12/Mayıs/2014

Güzel ve nezih bir ortamda unutulmaz bir Hamam Sefası. Gelin Hanıma Özel Sultan Hamamı uygulaması SPA merkezimizde sizleri bekliyor

Anneler Günü Kutlu Olsun
9/Mayıs/2014

Değerli Annelerimizin Anneler gününü kutluyoruz.

Hafta Sonu Bahar Kampanyası
22/Nisan/2014

Hafta Sonu konaklamalarınız  için bahar kampanyamız başlamıştır. %30'a varan indirimler siz değerli misafirlerimizi bekliyor. 

Wellness Merkezimizde Kampanya
11/Aralık/2013

Wellness merkezimizden otelimizde konaklamadan yararlanmak isteyenler için yılbaşına kadar indirimli ücret uygulanmaktadır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz...

Yüzme Havuzumuz Açılmıştır.
11/Aralık/2013

Wellness Merkezimizde Bulunan Yüzme Havuzu Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetine Açılmıştır. Havuzumuzdan Dışarıdan Gelen Misafirlerimizde Ücret Karşılığı Yararlanabilmektedirler.

Fitness Merkezimiz Hizmete Girmiştir
16/Eylül/2013

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Fitness Merkezimiz hizmete girmiştir. Santai SPA merkezimiz yanında sizlerin daha sağlıklı ve formda olabilmeniz için koşu bandı, yatay ve dikey bisiklet ve daha bir çok egzersiz yapabileğiniz fitness merkezimiz hizmetinize açılmıştır. 

Web Sitemiz Açılmıştır
16/Haziran/2013

Yeni Web Sitemize Hoşgediniz. Otel Düzce Süruru Hakkında En Güncel  Gelişmeleri Çok Yakından Takip Edebilirsiniz. Düzce'nin En İyi Oteli...

Tanıtım Videomuz

Flash Player Gerekli
Şehir Rehberi

DÜZCE'DE YAŞAM
TEM otoyolu güzergahında Ankara ve İstanbul’a ön bahçe özelliğindedir. Mavi ile yeşilin kucaklaştığı Karadeniz sahilleri büyük alanları kaplayan zümrüt ormanları, sayısız gölleri ve yaylaları, kaplıcaları, tarihi zenginlikleri saklayan bir İlimizdir.
Sosyal Medyalar
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - Otel Düzce Sürur